
W tym artykule
Ile jest rękawic w CS2?

W katalogu SkinsMonkey są 94 wzory rękawic w ośmiu modelach. Najwięcej, bo 20, mają Driver Gloves, a Hydra Gloves, Broken Fang Gloves i Bloodhound Gloves tylko po cztery.
★ Sport Gloves | Hedge Maze od $1,830.10Sprawdź cenę
Rękawice wypadają jako rzadki przedmiot specjalny, tak jak noże, z kilku skrzynek i z terminala Dead Hand, a od 22 października 2025 można je też dostać z kontraktu trade-up na skinach Covert. Nawet najtańsza para kosztuje więcej niż większość skinów na broń. Nie mają też wersji StatTrak, więc o cenie decydują wzór, stan zużycia i pattern.
Najdroższe rękawice w CS2 w tej chwili
Ceny niżej to aktualne oferty na SkinsMonkey, od najtańszego do najlepszego stanu zużycia, jaki jest wystawiony. Kolekcjonerskie pary w Factory New z czystym patternem sprzedają się za dużo więcej niż najwyższe ceny z tego zestawienia. Nasza lista najdroższych rękawic w CS2 porządkuje pary według ceny w Factory New.
- ★ Sport Gloves | Hedge Maze
Sport · Klasyk z Glove Case z 2016 roku, limonkowa zieleń i bladożółte panele. Najdroższe rękawice w Factory New.
$1,830.10 – $9,066.01Sprawdź cenę - ★ Sport Gloves | Pandora's Box
Sport · Fiolet z czernią, z tej samej kolekcji z 2016 roku. W Factory New więcej kosztuje tylko Hedge Maze.
$1,757.16 – $3,912.70Sprawdź cenę - ★ Specialist Gloves | Crimson Kimono
Specialist · Para dla fanów czerwieni. Ceny w poszczególnych stanach zużycia mocno się różnią, więc zanim zaczniesz porównywać oferty, sprawdź stan zużycia.
$1,062.75 – $1,618.04Sprawdź cenę - ★ Sport Gloves | Vice
Sport · Róż i cyjan. Z tej listy to właśnie tę parę kupuje najwięcej graczy.
$330.74 – $1,542.40Sprawdź cenę - ★ Moto Gloves | Spearmint
Moto · Mięta i morska zieleń na białym tle. Pary z niskim floatem są rzadkie i kosztują dużo więcej niż Field-Tested.
$433.75 – $2,204.07Sprawdź cenę
Najtańsze rękawice w CS2
Hydra Gloves | Rattler i Hydra Gloves | Mangrove kosztują w Battle-Scarred mniej niż 40 dolarów, a tuż za nimi są Driver Gloves | Racing Green. Mają te same animacje co para za 40 000 dolarów. Są tanie, bo pochodzą z Clutch Case i Revolution Case, w których od lat wypadają te same rękawice. Nasza lista najtańszych rękawic w CS2 obejmuje 22 pary poniżej 100 dolarów i przy każdej podaje stan zużycia, który warto kupić.
| Przedmiot | Od | Do | |
|---|---|---|---|
| $25.88 | $134.82 | Sprawdź | |
| $26.02 | $47.63 | Sprawdź | |
| $26.11 | $235.15 | Sprawdź | |
| $88.01 | $171.74 | Sprawdź | |
| $117.95 | $615.65 | Sprawdź |
Trzy pary, którym warto się przyjrzeć
Nie najdroższe i nie najtańsze, tylko trzy pary, które w tym miesiącu naprawdę wzięlibyśmy na swoje konto, razem z najważniejszymi liczbami. Jeśli szukasz naszego typu na każdy budżet, zajrzyj na listę najlepszych rękawic w CS2 na każdy budżet.
Sport Gloves | Vice
- Cena
- $330.74–$1,542.40
- Rzadkość
- Extraordinary
- Skrzynka
- Clutch Case, Revolution Case
- Stan zużycia, który byśmy wybrali
- Field-Tested
Róż i cyjan na modelu Sport Gloves. W Field-Tested oba kolory nadal są wyraźnie widoczne, a Minimal Wear kosztuje dużo więcej za różnicę, której większość graczy nie zauważy podczas rozgrywki.
Driver Gloves | King Snake
- Cena
- $117.95–$615.65
- Rzadkość
- Extraordinary
- Skrzynka
- Clutch Case, Revolution Case
- Stan zużycia, który byśmy wybrali
- Field-Tested
Biało-szara wężowa skóra, która z perspektywy pierwszej osoby jest wyraźnie widoczna nawet w Well-Worn. Najtańsze Driver Gloves, które wyglądają drogo, a do tego pasują do prawie każdego noża.
Moto Gloves | Spearmint
- Cena
- $433.75–$2,204.07
- Rzadkość
- Extraordinary
- Skrzynka
- Glove Case, Operation Hydra Case
- Stan zużycia, który byśmy wybrali
- Field-Tested
Miętowa para z kolekcji rękawic z 2016 roku, która wypada tylko z Glove Case i Operation Hydra Case. Pary z niskim floatem są rzadkie i drogie, więc w praktyce kupuje się je w Field-Tested albo Well-Worn.
Wszystkie modele rękawic w jednym miejscu
Sport Gloves
NajdroższeMateriałowe, 19 wzorów, a wśród nich Hedge Maze, Pandora’s Box i Vice. Najwyższe ceny w grze, zarówno przy najtańszej, jak i przy najdroższej parze.
Driver Gloves
Najwięcej wzorów20 wzorów, wyglądają jak skórzane, a najwyżej stoją King Snake i Crimson Weave. Największy wybór za rozsądne pieniądze.
Specialist Gloves
Taktyczne, głównie w czerwieniNajbardziej znane są Crimson Kimono i Fade. Zużycie szybko widać na knykciach.
Hand Wraps
Materiałowe owijki, od tanich po średnią półkęCobalt Skulls i CAUTION! to wzory, które byśmy wybrali. Tanie na start, ale kiedy zechcesz je wymienić dalej, chętnych będzie mniej.
Moto Gloves
Masywne, rzucające się w oczySpearmint to najbardziej poszukiwana para, a Polygon tańszy wybór. Ten styl albo ci się podoba, albo szukasz dalej.
Hydra · Broken Fang · Bloodhound
Po cztery wzoryGłównie tańsze pary. Rattler i Mangrove to w tej chwili najtańsze rękawice w grze.
Wszystkie wzory i ceny według modelu
Aktualne ceny SkinsMonkey, od najniższej do najwyższej, dla wszystkich rękawic w grze. Rozwiń model, żeby zobaczyć pełną listę. Każda nazwa prowadzi do strony w Wiki z cenami w każdym stanie zużycia.
Pokaż wszystkie 19 wzorów Sport Gloves z cenami
| Wzór | Od | Do |
|---|---|---|
| $88.01 | $171.74 | |
| $101.31 | $225.07 | |
| $130.67 | $316.24 | |
| $142.92 | $173.52 | |
| $138.71 | $248.07 | |
| $163.77 | $445.52 | |
| $112.95 | $532.81 | |
| $182.45 | $400.28 | |
| $146.49 | $1,619.89 | |
| $149.59 | $997.62 | |
| $174.68 | $818.07 | |
| $330.74 | $1,542.40 | |
| $270.15 | $1,478.26 | |
| $434.49 | $1,118.03 | |
| $603.33 | $738.35 | |
| $1,022.28 | $5,548.47 | |
| $712.83 | $2,024.38 | |
| $1,757.16 | $3,912.70 | |
| $1,830.10 | $9,066.01 |
Pokaż wszystkie 20 wzorów Driver Gloves z cenami
| Wzór | Od | Do |
|---|---|---|
| $26.11 | $235.15 | |
| $38.86 | $109.20 | |
| $40.98 | $441.65 | |
| $73.89 | $168.02 | |
| $91.51 | $202.36 | |
| $65.82 | $683.88 | |
| $111.81 | $259.82 | |
| $85.57 | $239.93 | |
| $129.98 | $298.93 | |
| $100.16 | $378.91 | |
| $79.45 | $683.06 | |
| $117.95 | $615.65 | |
| $97.20 | $361.95 | |
| $90.03 | $1,189.38 | |
| $166.56 | $171.49 | |
| $149.26 | $555.17 | |
| $118.56 | $678.98 | |
| $143.77 | $1,809.30 | |
| $131.58 | $1,507.25 | |
| $281.44 | $686.30 |
Pokaż wszystkie 19 wzorów Specialist Gloves z cenami
| Wzór | Od | Do |
|---|---|---|
| $53.61 | $223.85 | |
| $96.54 | $223.71 | |
| $96.09 | $207.96 | |
| $94.23 | $178.63 | |
| $91.00 | $340.06 | |
| $104.56 | $194.82 | |
| $135.45 | $1,177.49 | |
| $112.97 | $1,580.28 | |
| $98.05 | $566.45 | |
| $167.47 | $215.86 | |
| $108.50 | $342.13 | |
| $169.51 | $235.01 | |
| $151.10 | $1,895.74 | |
| $265.27 | $342.13 | |
| $188.14 | $673.22 | |
| $249.91 | $1,679.69 | |
| $409.74 | $1,070.20 | |
| $320.56 | $1,637.60 | |
| $1,062.75 | $1,618.04 |
Pokaż wszystkie 12 wzorów Hand Wraps z cenami
| Wzór | Od | Do |
|---|---|---|
| $33.27 | $233.98 | |
| $51.03 | $82.42 | |
| $34.10 | $86.72 | |
| $36.36 | $111.23 | |
| $54.35 | $297.35 | |
| $84.93 | $174.39 | |
| $138.66 | $228.78 | |
| $80.62 | $525.67 | |
| $96.24 | $624.50 | |
| $150.81 | $464.33 | |
| $175.07 | $1,952.72 | |
| $206.21 | $496.60 |
Pokaż wszystkie 12 wzorów Moto Gloves z cenami
| Wzór | Od | Do |
|---|---|---|
| $31.56 | $73.46 | |
| $34.04 | $156.88 | |
| $61.39 | $195.66 | |
| $49.39 | $147.73 | |
| $67.33 | $196.41 | |
| $89.91 | $142.68 | |
| $104.68 | $228.14 | |
| $68.56 | $596.27 | |
| $101.29 | $856.43 | |
| $89.85 | $810.89 | |
| $131.56 | $1,651.23 | |
| $433.75 | $2,204.07 |
Pokaż wszystkie 4 wzory Hydra Gloves z cenami
| Wzór | Od | Do |
|---|---|---|
| $25.88 | $134.82 | |
| $26.02 | $47.63 | |
| $29.22 | $233.84 | |
| $48.41 | $114.33 |
Pokaż wszystkie 4 wzory Broken Fang Gloves z cenami
| Wzór | Od | Do |
|---|---|---|
| $38.72 | $78.52 | |
| $38.10 | $88.49 | |
| $45.47 | $97.05 | |
| $56.91 | $150.45 |
Z których skrzynek wypadają rękawice, od najstarszej
Rękawice wypadają jako rzadki przedmiot specjalny z kilku skrzynek, a od marca 2026 także z terminala Dead Hand. Kolejność tłumaczy ceny: pary z 2016 roku z dwóch pierwszych skrzynek nadal są najdroższe, a kolekcje, które wróciły w nowszych skrzynkach, najłatwiej znaleźć.
- listopad 2016 Glove Case Pierwsze rękawice: Sport, Driver, Specialist, Hand Wraps, Moto, Bloodhound.
- maj 2017 Operation Hydra Case Kolekcja rękawic z 2016 roku wypada z drugiej skrzynki. Hedge Maze, Pandora’s Box i Spearmint pochodzą z tych dwóch skrzynek.
- luty 2018 Clutch Case Druga kolekcja rękawic, w tym Hydra Gloves. Stąd pochodzą Vice i King Snake.
- grudzień 2020 Operation Broken Fang Case Trzecia kolekcja rękawic, w tym Broken Fang Gloves.
- maj 2021 Snakebite Case Kolekcja Broken Fang wraca w zwykłej skrzynce.
- lipiec 2022 Recoil Case Znowu kolekcja Broken Fang.
- luty 2023 Revolution Case Wraca kolekcja z Clutch Case. Trzy najtańsze rękawice w grze pochodzą z Clutch Case i z tej skrzynki.
- marzec 2026 Sealed Dead Hand Terminal 22 nowe wzory rękawic, pierwsze od 2020 roku.
Zanim kupisz rękawice
Za co warto zapłacić
- Float poniżej 0,15 przy Sport Gloves i Specialist Gloves, bo na ich materiale zużycie widać najszybciej.
- Pattern, który obejrzałeś w grze, a nie na zrzucie ekranu.
- Sprzedający z historią wymian, którą możesz sprawdzić.
Za co nie warto płacić
- Zapewnienia o „rzadkim patternie” przy wzorach, w których pattern się nie zmienia.
- Hydra Gloves albo Bloodhound Gloves w Battle-Scarred w cenie Field-Tested.
- Pary sprzedawane gdziekolwiek indziej niż przez bota albo na Steam Market.
- Najpierw model, potem wzór. Sport Gloves i Specialist Gloves to najdroższe modele, a Hydra Gloves najtańszy. Ustal budżet, zanim wybierzesz kolor.
- Porównuj ten sam stan zużycia u różnych sprzedających. Vice w Field-Tested i Vice w Minimal Wear to dwa różne przedmioty, każdy z własnymi cenami i własnymi kupcami.
- Najpierw float, potem cena. Strona każdej pary w Wiki pokazuje ceny w każdym stanie zużycia. Jeśli oferta jest dużo tańsza, niż wynika z tych cen, zapytaj, dlaczego.
Podsumowanie
Kup model, na który cię stać, w Field-Tested, a nie wymarzony wzór w Battle-Scarred
Sport Gloves i Specialist Gloves to najdroższe modele, a Hydra Gloves najtańszy. Przy większości par Field-Tested wygląda w grze prawie tak samo jak mniej zużyte stany, a kosztuje dużo mniej.
Jeśli chcesz po prostu mieć rękawice na dłoniach, wystarczą Rattler albo Mangrove za mniej niż 40 dolarów. Jeśli chcesz parę, która wygląda drogo, zacznij od Vice albo King Snake w Field-Tested.
FAQ
Ile jest rękawic w CS2?
W katalogu SkinsMonkey są 94 wzory rękawic w ośmiu modelach: Driver, Sport, Specialist, Hand Wraps, Moto, Hydra, Broken Fang i Bloodhound.
Jakie są najtańsze rękawice w CS2?
Hydra Gloves | Rattler, Hydra Gloves | Mangrove i Driver Gloves | Racing Green. W październiku 2026 wszystkie trzy kosztują na SkinsMonkey od niecałych 40 dolarów.
Jakie są najdroższe rękawice w CS2?
Sport Gloves | Hedge Maze i Sport Gloves | Pandora's Box. 26 października 2026 ich pary w Factory New kosztowały na SkinsMonkey 50 949,66 i 39 957,68 dolara.
Czy rękawice w CS2 mogą mieć StatTrak?
Nie. Rękawice nie mają wersji StatTrak, więc o cenie decydują wzór, stan zużycia i pattern.
Czy ten artykuł był pomocny?Jedno kliknięcie. Dzięki temu wiemy, co zaktualizować najpierw.
Oceń ten artykuł jako pierwszy.
Dzięki, zapisane. Alex czyta to przed każdą aktualizacją.



